۱۴ بهترین دوچرخه سواری جالب ایتالیایی

۱۴ بهترین دوچرخه سواری جالب ایتالیایی

احساسات و احساسات ایتالیایی برای دوچرخه سواری به این معنی است که کشور دوچرخه های کاملا دوست داشتنی تولید می کند

، Bianchi، Campagnolo، ماکارونی، قهوه … بله، ایتالیا خانه روحانی دوچرخه سواری است. دوچرخه های ایتالیایی در میان دوچرخه های پرشور قدردانی زیادی دارند و برای برخی افراد هیچ چیز دوچرخه سواری بیش از یک دوچرخه ایتالیایی مجهز به اجزای ایتالیایی وجود ندارد.ما ۱۴ نمونه دوست داشتنی از ۳T، Bianchi، Colnago، De Rosa، Legend، Bottecchia، Sarto، Cipollini، Olympia، Pinarello، Wilier، Scapin و Cinelli را انتخاب کرده ایم.

بسیاری از مارک های دوچرخه سواری از زمان جهانی دوم، از جمله Pinarello، Colnago و De Rosa، تولید شده اند که دوچرخه هایی را تولید می کنند که در طول سال ها به بسیاری از پیروزی های نژاد رانده شده اند.

منصفانه است که بگوییم ایتالیایی ها خود را برای دوچرخه های جاده هایی که خاصیتی به شمار نمی روند و هیچ کدام از ملیت ها به آن دسترسی ندارند، ساخته است. اگر شما صاحب یک دوچرخه جاده ای در ایتالیا هستید، به مردم می گویم که شما یک دوچرخه جاده ایتالیایی دارید. هیچ کس در مورد دوچرخه خود را از هر کشور دیگری کاملا به همان اندازه می افتد. واقعیت این است که دوچرخه از یک برند ایتالیایی به میزان مشخصی از احترام برخوردار است، به همین دلیل است که تولید کنندگان ایتالیایی به ندرت از فرصت استفاده از سه رنگ در یک لوله قاب استفاده می کنند.

این در حال حاضر مجموعه ای از بهترین دوچرخه های جاده ای ایتالیایی است که ما تا به حال در road.cc برجسته شده است و یا فقط در نمایش نشان می دهد.

 

Pinarello Dogma F12 Disk – 12،۰۰۰ پوند

pinarello dogma f12

با ده موانع روانشناختی بزرگ که در دو سال گذشته واقعا شکسته شد، علامت های تجاری مانند Pinarello در قالب استراتوسفر مالی با فریم های با تکنولوژی فوق العاده و جدیدترین تغییر الکترونیک، در این مورد، نام تجاری SRAM را می پرورانند Red eTap AXS 12 سرعت گروه

پینارلو می گوید آخرین دگمه “بهترین مقادیر بهره وری آئرودینامیکی هر مدل دگما را تا به امروز به دست می آورد” و در دو نسخه مجزا برای ترمزهای لبه و دیسک عرضه می شود.

Scapin Kalibra – £ ۶٫۰۵۷٫۵۹

kalibra-ka-822-etap

کالیبره گل سرسبد دیسك Scapin است و نمونه ای عالی از ظاهر طراحی شده برند مارك تجاری المپیا است. این یک دوچرخه است که به نظر می رسد آماده به پریدن است، و قضاوت از درهم و برهم زدن از دیگر دوچرخه Scapin ما سوار و صاحب آن، باید یک موشک است.

۳T Strada Due Force AXS – 5990 پوند

2019 3T Strada Due Force AXS

۳T Strada ما را دور کرد. این یک دوچرخه واقعا فوقالعادهای است که با سرعت خیره کننده، شفافیت چشمگیر و تراز وسط قرار دارد. اگر این آینده است، همانطور که بعضی ها فکر می کنند، ما فروخته می شود. نگاهی به پول ما، ۳T. این یکی از جالب ترین دوچرخه های جاده ای است که در حال حاضر در دسترس است.

Strada قطعا برای همه نخواهد بود. و این خوب است، در صورتی که دیسک ترمز و لرزش های تنگ شما را بترساند، بسیاری از دوچرخه های جاده ای فوق العاده در حال حاضر در دسترس هستند. هرچند، هیچکدام از آنها به عنوان رادیکال ۳T نیستند. آنچه Strada با طراحی منحصر به فرد آن انجام می دهد انتخاب دیگری است. این همان هدف را به دست میآورد – به طرز خارق العاده سریع – اما مسیر دیگری برای رسیدن به آنجا دارد.

Bianchi Specialissima Super Record CV – 10،۵۰۰ پوند

Bianchi Specialissima.jpg

در دنیای فریم های هوائی شکل، چیزی غیر قابل انکار کلاسیک در مورد Specialissima وجود دارد. اما در زیر رنگ Celeste (رنگ های دیگر موجود است) یک لامپ کلاسیک پیشرفته ای را به نمایش می گذارد، که وزن آن فقط ۷۸۰ گرم است و به لطف تکنولوژی CounterVail شرکت ایتالیایی، وزن آن تنها ۷۸۰ گرم است. و چه چیز دیگری می خواهید آن را تجهیز کنید، اما گروه بندی بالا Campagnolo؟

Colnago C64 – 49999 پوند (مجموعه فریم)

Colnago_C64_DavidArthur _GDV (7 of 22).jpg

این ممکن است در کنار دوچرخه های مدرن کربن پیشرفته سنتی ظاهر شود، اما لوله ساخته شده و ساخته شده توسط C64 ساخته شده است و عملکرد و کیفیت سواری را تضمین می کند. یکی از پیشرفتهترین کارهایی است که ما در اینجا در road.cc انجام دادیم. این ممکن است چشم گران قیمت گران باشد اما سوار به سادگی فوق العاده است و واقعا در کلاس خود قرار دارد.

De Rosa SK Pininfarina Ultegra Di2 2019 – ~ 5،۴۰۰ پوند

2019 De Rosa SK Pininfarina Caviale

De Rosa با شرکت طراح افسانه ای Pininfarina همکاری کرده است تا آخرین نسخه از دوچرخه سواری سوپر کینگ خود را، اولین ارائه مناسب راه هوایی خود، توسعه دهد. قاب همه ی منحنی ها است و در یک تونل باد شکل گرفته و از مخلوطی از کربن ۶۰، ۲۴، ۴۰ و ۳۰ تن ساخته شده است تا نیازهای سختی و راحتی را تعادل سازد.

 

Wilier Cento10 Pro Disc Dura-Ace 2019 – £ ۸،۰۰۰

2019 Wilier Cento10 Pro Disc Dura-Ace

Cento10Pro، آخرین آئرو دوچرخه از سازنده دوچرخه سواری ایتالیایی Wilier که اخیرا روز تولد ۱۲۵ سالگی خود را جشن می گیرد، در تعدادی از آثار Shimano و Campagnolo موجود است. این یک تکامل سابق Cento10Pro است، نه طراحی مجدد رادیکال، با تمرکز بر بهبود سختی قاب و ارائه ترمز دیسکی.

Bottecchia Emme4 Superlight – £ ۳،۴۹۹ – £ ۹،۲۴۹

Bottecchia 75S

اگر شما از نظر وزن هستید، بیشتر از Emme4 Superlight از Bottecchia نام تجاری ایتالیایی نگاه نکنید. این مدل با دامنه بالای این شرکت است و برای رقابت طراحی شده است، بنابراین هندسه قطعا مسابقه متمرکز است. این قاب در ایتالیا با استفاده از یک فرایند monocoque دست ساز شده است و آخرین ویژگی های آن را بسته بندی می کند. این دارای یک مطبوعات پایین ۸۶ و لوله سر با مخروطی با قطر ۱ ۱ / ۲in پایین تحمل است.

المپیا Ego RS – از ۱،۶۰۲ پوند

Olympia Ego RS

المپیا در سال ۱۸۹۳ دوچرخه تولید کرده است تا بتوانند میراثی را جذب کنند که به دوچرخه سواران علاقه مند به خرید یک دوچرخه ی ایتالیایی می دهد، این فقط شرم آور است که نمایندگان بیشتری در انگلیس ندارند. المپیا Ego RS یکی از مدل های ارزان تر این شرکت است و زمانی که ما آن را آزمایش کردیم، با فضولی لذت بخش و سریع سرعت به شدت تحت تأثیر قرار گرفتیم.

£ ۴،۶۴۹ (frameset)

Sarto Asola.jpg

نام تجاری دوقلو ایتالیایی فورا قابل تشخیص نیست، اما Sarto از دهه ۱۹۵۰ فریم های دست ساخت شده است و یک رکورد طولانی برای ایجاد مارک های دیگر برای دوچرخه های حق بیمه است. اخیرا از سایه ها به فروش محصولات خود منجر شده است. در حالی که اکثر علامت های تجاری ایتالیایی تولید قاب کربن را به شرق دور تحویل می دهند، سارتو خود را در ساخت قاب های خود می کند.Asola در اینجا یک قاب سبک وزن با پروفیل های لوله ای معمولی سنتی است، اما جزئیات کاملا مدرن مانند مسیریابی کابل داخلی و یک لوله سر خورده است.

 

Cipollini NK1K – 4800 پوند (مجموعه فریم)

CIPOLLINI NK1K Direct Mount Frameset

این صدای بلند و نماینده خالق آن، ماریو کیپولینی است. هنگامی که Stu NK1K را بررسی کرد، او گفت: “این یک ماشین عملکردی خالص است که همچنین به نظر می رسد خیره کننده باشد، تا با تمرکز واقعی بر جزئیات، این یک تمرین مهندسی است که به نظر می رسد اشتیاق به ترکیب، بنابراین اگر شما می خواهید شما می توانید در مورد فریزر و جیب های خود را به اندازه کافی عمیق، Cipollini باید در محل خود را پیدا کنید. “

افسانه HT 7.5 – 3993 پوند (مجموعه فریم)

Legend HT7.5 - full bike.jpg

یکی از کوچکترین تولیدکنندگان دوچرخه هنوز در ایتالیا تولید می شود، افسانه ها در بیشتر مواد قاب، اما قاب های فیبر کربنی آنها برجسته هستند. آنها در Bergamo مستقر هستند و مارکو Bertoletti در حال ساخت قاب از ۸۰ سالگی است و در سال ۲۰۰۳ در کربن ساخته شده است. HT 7.5 زیبایی کربن ساخته شده با استفاده از فرآیند تولید لوله به لوله است که در آن لوله های Mitred با هم پیوند دارند و مفاصل با کربن پیچیده شده است.

Cinelli Laser Mia – £ ۳،۹۸۹٫۹۹ (frameset)

Cinelli Laser frameset

نام تجاری ایتالیایی با نام تجاری Cinelli یک دوچرخه معروف از گذشته خود را به شکل لیزر که در دهه ۱۹۹۰ منتشر شد به ارمغان آورد. با لوله های فولادی ریخته گری شده و منحنی های منحنی، این مسیری بود که به نظر می رسید اینچنین است و مانند آن از کربن ساخته شده است. لیزر میا این است که دوچرخه در فیبر کربن در این زمان و با چرخ دنده، و همان متالیک آبی به پایان رسیده است.دوچرخه اصلی در پاسخ به اعلام UCI ساخته شده است که ویژگی های آیرودینامیکی باید بخشی جدایی ناپذیر از قاب و چنگال باشد.ویژگی های Aero که هنوز به عنوان انقلابی در سال ۲۰۱۴ صحبت می شود، Cinelli 20 سال پیش انجام می شد.

 

Bianchi Oltre XR4 سوپر رکورد EPS – 10،۵۰۰ پوند

Bianchi Oltre XR4.jpg

خوب، پس این Bianchi جایزه برای شما است، اما ما احساس کردیم که ما فقط باید Oltre XR4 را شامل شود. این یک دوچرخه است که برای مسابقه و سرعت خالص ساخته شده است، با یک فریم به شکل بسیار آیرودینامیک برای به حداکثر رساندن سرعت خود در هنگام فشار دادن وات های جدی. اما به لطف استفاده از فن آوری CounterVail ثبت اختراع شرکت، Oltre XR4 شما را در جاده های نامناسب شکست نخواهد داد.

این همه پول هیچ دوچرخه جسم نیست، بنابراین اگر شما برنده قرعه کشی که شما انتخاب می کنید؟

منبع: https://road.cc

خوشحالیم که نظر شما را بشنوییم

   ارسال نظر

   باز گردانی رمز
   مقایسه موارد
   • Total (0)
   مقایسه کنید
   0